LV RU EN


 Sākumlapa
 Iestāšanās iesniegumi
 Pirmsstudiju sagatvošanas  centrs
 Studiju maksa
 Kopmītnes
 Uzņemšanas komisija
 Kā mūs atrast
 Kredīti
 Kāpēc izvēlēties studijas BSA
  Kursi
 
 

Baltijas Starptautiskā akadēmija komplektē Profesionālo finanšu menedžeru institūta (IPFM, Lielbritānija) kvalifikācijas celšanas kursu grupu ar diploma izsniegšanu „SFPS – Starptautiskie finanšu pārskatu standarti” un „Firmas finanšu vadība – Finanšu menedžments” programmās.
Sīkāk...
BSA Svešvalodu apguves un ECL sertifikācijas centrs izsludina pieteikšanās uz spāņu un vācu valodas apguves grupām iesācējiem.

Viena moduļa maksa (32 stundas): 50 Ls (71,14 EUR), BSA un BPMA studentiem – 40 Ls (56,91 EUR); apmaksa tiek veikta uz BSA kontu ar piezīmi „Spāņu/Vācu valodas kursi”.
Nodarbību laiks un kontaktinformācija pierakstam
Spāņu valodas nodarbības notiks pirmdienās un trešdienās 16:10 – 17:40 (ne mazāk par 10 cilvēkiem). Kursus vada BSA lektore Ludmila Grīsle: mob. 26138762, ludmila.grisle@gmail.com.
Spāņu valoda tiem, kas turpina valodas apgūšanu: saskaņot ar pasniedzēju.
Vācu valodas nodarbības: saskaņot ar pasniedzēju (ne mazāk par 6 cilvēkiem). Kursus vada Elita Donska: mob. 29456647, elita_pauls@inbox.lv.
BSA Svešvalodu apguves un ECL sertifikācijas centrs organizē svešvalodu kursus sagatavošanai iestājeksāmeniem un Eiropas konsorcija sertifikāta saņemšanai mācībām un darbam Eiropas Savienībā (ECL – CONSORTIUM FOR THE CERTIFICATE OF ATTAINMENT IN MODERN LANGUAGES – http://www.ecl-test.com).
 
 Copyright © by The Baltic International Academy 2009