Informācija ārvalstu studentiem, kuri Covid – 19 izplatības apstākļos palikuši Latvijā, saņēmusi terminuzturēšanas atļauju studiju laikam un studē attālināti.

• 2020. gada 20. aprīlis
  • Ziņas

Ja atrodoties Latvijā, un esat palikuši bez iztikas līdzekļiem, Jums ir iespēja saņemt atbalstu 128 eiro apmērā (uz vienu cilvēku).

Jums var palīdzēt tās pašvaldības, kurā esat deklarējis savu dzīves vietu, sociālais dienests.
Lūdzu, vēršaties attālināti, rakstot vai zvanot:

Rīgas Sociālais dienests (Centrālā nodaļa)
Tālrunis:+371 67105048
E-pasts: soc@riga.lv

Informācija par rajona nodalām ir pieejamā šeit.

Svarīgi, lai studenta dzīves vieta ir deklarēta konkrētā pašvaldībā!

Jūs varat noskaidrot, kurā teritoriālā centra ir jāvēršas zvanot pa tālruni +371 67105048, izmantojot interaktīvo karti  vai
izmantojot Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistruhttps://vspmis.lm.gov.lv/Public/PublicetsPakalpojums

Papildinformācija ir pieejamā šeit.

Paliksiet veseli!

BSA starptautiskā nodaļa