Izaicinājums “Neapēd zemeslodi”

Izaicinājums “Neapēd zemeslodi”

Izaicinājums “Neapēd zemeslodi”

  • 2022. gada 22. decembris
  • Ziņas

“Neapēd zemeslodi” ir ikgadējs izaicinājums, kurā tūkstošiem cilvēku (pērn 10 000) apņemas janvārī apgūt veselīgākus ēšanas ieradumus, lai saudzētu dabu un mazinātu ietekmi uz klimatu. Izaicinājums izglīto, kā ieviest uzturā vairāk garšīgu, pilnvērtīgu un dabai draudzīgu augu valsts ēdienu. Ietvertas arī atkritumu mazināšanas un bioloģiskas pārtikas tēmas.

Izaicinājuma dalībnieki mēneša garumā katru dienu e-pastā saņem daudzveidīgas receptes, praktiskus padomus un citu noderīgu un iedvesmojošu info. Viss – bez maksas! Pieteikties var šeit: www.neapedzemeslodi.lv (Termiņš: 1. janvāris ir oficiālais sākums – iesakām pieteikties līdz tam, lai sāktu kopā ar visiem.)

Kopā mēs panākam vairāk, un kopā ir jautrāk – piedalīties var arī ar komandu! Daloties sociālajos tīklos ar izaicinājuma aktivitātēm, aktīvākas komandas sacentīsies par “Neapēd zemeslodi” godalgu un balvām! Studentu, darbinieku vai pat visas iestādes komandu piesakiet šeit: www.neapedzemeslodi.lv  (Termiņš: Iesakām pieteikties ne vēlāk par 7. janvāri, lai pārāk neiekavētu. Vairāk info saņemsiet pēc pieteikšanās.)