Aktuālā lekcija BSA Eiropas centrā

• 2022. gada 26. marts

Mūsu Baltijas Starptautiskā akadēmija ir kļuvusi par vienu no dalībniekiem izglītojošajā Eiropas projektā “Žurnālistu skatījums uz migrācijas procesiem Eiropā”, kas tiek īstenots ERASMUS+ programmas ietvaros. Šī projekta ietvaros BSA Eiropas centrā norisinājās lekcija “Autortiesības un žurnālistu profesionālā ētika”.

Skolotājiem no Polijas, Grieķijas un Latvijas to lasīja BSA profesors, studiju virziena “Eiropas studijas” vadītājs Vladislavs Volkovs. Profesors savā lekcijā detalizēti analizēja žurnālistu tiesības un pienākumus sarežģītu migrācijas procesu atspoguļošanā Eiropā, publikāciju saturu par šo tēmu un atbildēja uz klausītāju jautājumiem.

Mūsu Baltijas Starptautiskās akadēmijas studenti un pasniedzēji varēja iepazīties ar aktuālo lekciju on-line.

Bildēs: Profesors Vladislavs Volkovs lasa lekciju BSA Eiropas centrā.

Kristīnes Ļahovas fotogrāfijas.