BIZNESA SIMULĀTORS IEINTERESĒ BSA STUDENTUS

• 2021. gada 16. novembris

Mūsu Baltijas Starptautiskās akadēmijas studenti, kuri studē finanses, ekonomiku, uzņēmējdarbību, aktīvi piedalījās biznesa simulatora metožu apguvē, ko piedāvāja vadošās Maskavas Finanšu universitātes Tiešsaistes izglītības institūts. Tiešsaistē ar datorprogrammu palīdzību viņi apguva imitētas korporācijas vadīšanas pamatus.

Kā stāsta šī projekta BSA koordinatore, Finanšu vadības programmas direktore, asociētā profesore Žanna Černoštana, biznesa simulators palīdz studentiem iegūt vispusīgu izpratni par uzņēmuma vadību, apmācīt vadības lēmumu pieņemšanu, pamatojoties uz sistemātisku situācijas analīzi.

Studentus iepriecināja arī iepazīšanās ar biznesa simulatora metodēm. Iegūtās prasmes viņiem būs labs palīgs izglītības procesā. Katram no viņiem tika piešķirts īpašs sertifikāts.

Fotoattēlā: projekta koordinatore, Finanšu vadības programmas direktore, asociētā profesore Žanna Černoštana.

Foto Kristīnes Ļahovas.

BSA Preses birojs.