BSA DIPLOMU SVINĪGĀ PASNIEGŠANA

BSA DIPLOMU SVINĪGĀ PASNIEGŠANA

  • 2021. gada 30. jūnijs

Kovids ir veicis savas korekcijas uz izlaiduma vakaru rīkošanas kārtību mūsu akadēmijā. Absolventi tika sadalīti nelielās grupās, un izlaiduma ceremonija tika organizēta zālienā pie BSA. Bet organizatori darīja visu iespējamo, lai arī šajos apstākļos radītu svētku un svinīgu atmosfēru. Un toni tradicionāli noteica Latvijas valsts himnas izpildījums.

Pirmajā izlaidumā pēc jūnija brīvdienām tika piešķirti bakalaura un maģistra grādi finansistiem, ekonomistiem, biznesa vadītājiem un sabiedrisko attiecību speciālistiem. BSA akadēmisko lietu prorektore Žanna Caurkubule, izglītības virzienu un programmu vadītāji Žanna Černoštana, Jūlija Mahmudova, Vsevolods Kačans, Boriss Heimanis ieradās absolventiem pasniegt diplomus.

Viņi apsveica absolventus un atzīmēja, ka šī izlaiduma vakars ir lieli un neaizmirstami svētki ne tikai kāroto diplomu īpašniekiem, bet arī akadēmijas pasniedzējiem, vecākiem, un novēlēja jaunajiem speciālistiem pie tā neapstāties.

Atbildot uz to, absolvents Jarons Gringauzs no Izraēlas sacīja: “Esmu pateicīgs Baltijas Starptautiskajai akadēmijai, kur apguvu Eiropas ekonomikas un biznesa pamatus un kļuvis par Eiropas parauga diploma ieguvēju . Centīšos ar saviem darbiem attaisnot BSA absolventa titulu.”

Attēlos: Absolventu goda gājiens. Svinību vaininiekus sveica BSA prorektore akadēmiskajos jautājumos Žanna Caurkubule, izglītības jomu un programmu vadītāji Žanna Černoštana, Vsevolods Kačans, Boriss Heimanis. Žanna Caurkubule un Jūlija Mahmudova bakalaura grādu pasniedz Jaronam Gringauzam.

Foto autore: Anastasija Stepanova

BSA Preses dienests.