BSA – izstādes “SKOLA-2022” dalībnieks

• 2022. gada 17. marts

Pēc tradīcijas mūsu Baltijas Starptautiskā akadēmija aktīvi piedalījās ikgadējā tematiskajā izstādē “Skola-2022”, kura norisinājās izstāžu centrā Ķīpsalā. Ekspozīcijā tika prezentēti vizuālie materiāli par BSA izglītības programmām un virzieniem. Šeit izstādes apmeklētāji varēja iegūt nepieciešamo informāciju no pirmavota, jo stendā pastāvīgi dežurēja BSA programmu direktori un uzņemšanas komisija darbinieki.

Viņiem bija ko pastāstīt par vecāko nevalstisko augstskolu Baltijas valstīs, kas šogad svinēs savu 30 gadu jubileju. Gadu gaitā augstāko izglītību tajā ieguva aptuveni 30 tūkstoši jauniešu no daudzām pasaules valstīm. Arī šobrīd mūsdienu profesijas tajā apgūst 2500 studenti no 30 valstīm.

Aizvadītā izstāde neapšaubāmi paplašinās jauniešu izpratni par Baltijas Starptautiskās akadēmijas iespējām un īpatnībām. Papildu informāciju potenciālie abiturienti un viņu vecāki vienmēr var atrast BSA mājaslapā vai saņemt pa tālruni 67100610.

Bildēs: Pie BSA stenda

Ksenijas Doroņinas, Marinas Gunares, Marinas Lihušinas fotogrāfijas