“Krāsu deja” studentu galerijā

“Krāsu deja” studentu galerijā

  • 2022. gada 25. jūlijs

Par gaišiem un priecīgiem svētkiem mūsu Baltijas Starptautiskās akadēmijas studentu galerijā BiArt izvērtās mākslas galerijas “Krāsu deja” darbu izstādes atklāšana. Un to nav grūti saprast. Cilvēki studijā izcēlās jauni, iecirtīgi, radoši, ražīgi. 51 autors skatītājiem prezentēja 100 dažādu tēmu un stilu gleznas. Apmeklētājiem vienkārši aizraujas acis no lieliem un maziem atklājumiem.

Kā izstādes atklāšanā atzīmēja studentu galerijas kurators, slavenais mākslinieks Valentīns Daņiļenko, šīs studijas iesācēju mākslinieku darbi tika augstu novērtēti lielajā tradicionālajā izstādē “Krāsu pasaule”. Tāpēc nolēmām “Krāsu deja”  studijai dot iespēju parādīt sevi visā tās krāšņumā. Un viņiem izdevās. Daudzi jaunības darbi patīkami pārsteidz un iepriecina. Šī izstāde neapšaubāmi ir laba radoša dāvana mūsu akadēmijas 30 gadu jubilejā.

Gandarīta par sirsnīgo uzņemšanu BSA sienās un studijas “Krāsu deja” vadītāja, talantīgā Rīgas māksliniece Marija Matvejeva. Daudziem viņas audzēkņiem šī ir pirmā tik reprezentatīvā izstāde tik labi zināmā galerijā. Šeit ir laba iespēja ne tikai sevi parādīt, bet arī tuvāk iepazīt slaveno akadēmiju.

Izstāde atrodas BSA mācību ēkā Lomonosova ielā 4 un būs apskatāma līdz 9. septembrim. Izstāde ir atvērta apmeklētājiem darba dienās no 11:00 līdz 17:00.

Bildes: Valentīns Daņiļenko apsveic Mariju Matvejevu ar izstādes atklāšanu. Izstādes atklāšana. Danas Jablonskas glezna “Rītausmas noslēpums”.

Kristīnes Ļahovas fotogrāfijas.