LIELISKA KOMPONISTA DĀVANA NO IZRAĒLAS

LIELISKA KOMPONISTA DĀVANA NO IZRAĒLAS

  • 2021. gada 6. augusts

Slavenā komponiste Nellija Hakele, kas dzīvo Izraēlā, apmeklēja mūsu akadēmiju ar  biznesa vizīti. Viņa ziedoja savus darbus, 21 sējumus , BSA Centrālai zinātniskai bibliotēkai, kas rakstīti uz A.S. Puškina, Jāņa Raiņa, Aspazijas un mūsdienu Latvijas krievu dzejnieku uzrakstītajiem vārdiem.

Nododot sējumus, kurās bija vairāk nekā pieci simti dziesmu un romanču, komponiste sirsnīgi pateicās Baltijas Starptautiskajai akadēmijai, kas viņai vienmēr ir palīdzējusi radošu projektu īstenošanā, organizējot koncertus un konkursus BSA, jaunajiem izpildītājiem “New Horizons”.

BSA Centrālās zinātniskās bibliotēkas direktore Natālija Gratkovskaja, pieņemot dāsno dāvanu, atzīmēja, ka tā atradīs cienīgu pielietojumu, iepazīstinot studentus ar mūsdienu mūziku un dzeju.

Latvijas dzejnieku vārdā, kuri ieradās tikties ar savu mīļāko komponistu, Starptautiskās Rakstnieku asociācijas viceprezidents Pjotrs Antropovs pateicās Nellijai Hakelei par lielo ieguldījumu dzejas popularizēšanā un novēlēja jaunus radošus panākumus.

Attēlos: bibliotēkas direktore Natālija Gratkovskaja sveic komponisti Nelliju Hakeli. Dzejnieks Pjotrs Antropovs pateicas Nellijai Hakelei par dzejas popularizēšanu. Nellija Hakele ar latviešu dzejnieku grupu BSA pagalmā.

Kristīnes Ļahovas un Aleksandras Hakeles foto

BSA preses dienests.