Mācību gada noslēgums “Sudraba Universitātē”

• 2022. gada 10. maijs

Svētku gaisotnē noslēdzās pirmais mācību gads “Sudraba Universitātē”, kas pērn tika izveidota senioriem mūsu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā. Šī projekta vadītājs, BSA profesors Valērijs Ņikiforovs un koordinatore, profesore Oksana Fiļina sirsnīgi apsveica klausītājus un pasniedza viņiem sertifikātus par pirmā mācību gada noslēgumu.

Kā atzīmēja seniors Aleksandrs Aņičkins, mācības “Sudraba Universitātē” ne tikai paplašināja viņa redzesloku, bet arī pamudināja viņu atsākt patstāvīgas nodarbības. Viņaprāt, pensionāriem ir svarīgi arī tas, ka visas nodarbības šajā universitātē ir bez maksas.

Svinīgās ceremonijas noslēgumā BSA profesors, filozofijas doktors Valērijs Ņikiforovs uzstājās ar interesantu lekciju par apkārtējās pasaules izziņas veidiem un formām un atbildēja uz klausītāju jautājumiem.

Bildēs: profesori Valērijs Ņikiforovs un Oksana Fiļina pasniedz Nonai Berestovai piemiņas sertifikātu. Kopīgā fotogrāfija atmiņai. Uzstājas profesors Valērijs Ņikiforovs.

Kristīnes Ļahovas un Vladimira Starkova fotogrāfijas.