PIRMKURSNIEKU DIENAS BSA

PIRMKURSNIEKU DIENAS BSA

  • 2021. gada 23. septembris

Ievērojot tradīcijas mūsu akadēmijā, jaunais mācību gads iesākās ar Pirmkursnieku dienām, kuru laikā viņi iepazīstas ar programmu vadītājiem un skolotājiem, ar BSA iespējām un iezīmēm.

Šogad pirmkursnieku kopsapulce notika vienlaikus divos formātos – klātienē un attālināti. Tie pirmkursnieki, kuri bija vakcinēti, pulcējās konferenču telpā, bet pārējie piedalījās svinīgajā pasākumā videokonferences formātā.

Sākoties jaunajam mācību gadam, pirmkursniekus sirsnīgi apsveica profesore, BSA prorektore akadēmiskajās lietās Žanna Caurkubule. Viņa iepazīstināja jaunos studentus ar BSA iespējām, ar izglītības procesa īpatnībām akadēmijā.

Izglītības programmu un virzienu vadītāji Boriss Heimanis, Irina Plotka, Marina Gunare, Žanna Černoštana, Jūlija Mahmudova, BSA uzņemšanas komisijas priekšsēdētāja Marina Lihušina uzrunāja pirmkursniekus ar siltiem sveiciena vārdiem. Viņi novēlēja studentiem radošu un atbildīgu pieeju izvēlēto profesiju apgūšanai.

Noslēgumā pirmkursnieki piedalījās ekskursijā pa akadēmiju. Viņi jau ir apmeklējuši Centrālo zinātnisko bibliotēku, BSA Eiropas, Latvijas un Krievijas centrus un iepazinušies ar BiArt studentu galerijas ekspozīciju.

Attēlos: Žanna Caurkubule, Boriss Heimanis, Žanna Černoštana sveic pirmkursniekus. Pirmkursnieku sanāksmes dalībnieki. BSA Centrālās zinātniskās bibliotēkas direktore Natālija Gratkovskaja ar mācību līdzekļiem iepazīstina pirmkursniekus.

Kristīnas Ļahovas foto.

BSA preses dienests.