Pjotra Antropova dzeju prezentācija

Pjotra Antropova dzeju prezentācija

  • 2020. gada 22. septembris

Interesanti un informatīvi tika aizvadīta BMA pasniedzēja un Krievijas Dzejas akadēmijas korespondenta Pjotra Antropova jaunā dzejoļu krājuma prezentācija. Tā nosaukums – “Es neesmu svētku cilvēks” un tā izdošanas laiks sakrīt ar autora 75. dzimšanas dienu.

BMA valdes locekļi Staņislavs Buka un Valērijs Ņikiforovs, akadēmisko lietu prorektore Žanna Caurkubule, sabiedrisko attiecību programmas direktors, kurā strādā Pjotrs Antropovs, Vsevolods Kačans, citi akadēmijas darbinieki un Krievu centra darbinieki Oksana Fiļina, Olga Zdebskaja, Kristina Ljakhova apsveica dzejnieku ar jaunajiem radošajiem panākumiem un novēlēja viņam neapstāties pie sasniegtā.

Prezentācijas laikā ar uzrunām uzstājās Krievijas vēstniecības Latvijā padomnieks Staņislavs Andrjušins, Latvijas vecticībnieku biedrības valdes priekšsēdētājs Illarions Ivanovs, Starptautiskās Rakstnieku asociācijas prezidente Tatjana Žitkova, Latvijas Krievu kopienas prezidents Viktors Guščins, Latvijas Saeima deputāts Ivans Ribakovs, Rīgas domes deputāts Jakovs Pliners un citi akadēmijas viesi.

Pjotrs Antropovs pateicās akadēmijas vadītājiem, kolēģiem un viesiem par siltiem apsveikumiem un novēlējumiem, ka arī nodeva savu jauno dzejoļu krājumu Centrālajai zinātniskajai bibliotēkai un BMA Krievu centram.

Attēlos: S. Buks un V. Ņikiforovs, kolēģi un BMA Krievijas centra darbinieki apsveic dzejnieku.

Foto: Vladimirs Starkovs un Boriss Dambovskis.

BMA Preses dienests,