Sākusies studentu vasaras uzņemšana

Sākusies studentu vasaras uzņemšana

  • 2022. gada 6. jūlijs

1. jūlijā BSA sākās jauns atbildīgs posms Uzņemšanas komisijas darbā. Tā ir sākusi pieņemt dokumentus 2022./2023. mācību gadam no vidusskolas absolventiem, kuri mācības pabeidza šovasar. Par vasaras uzņemšanas noteikumiem un īpatnībām stāsta BSA Uzņemšanas komisijas vadītāja Marina Lihušina:

-Šogad reflektantiem ir laba iespēja iesniegt dokumentus klātienē un saņemt konsultācijas par programmām, kuras piedāvā mūsu akadēmija. Un izvēle viņiem ir plaša – 23 bakalaura, maģistra un doktora programmas latviešu un angļu valodās. Jaunajā mācību gadā tām pievienojās mediācija juristiem, audio apraksts tulkotājiem, digitālais mārketings uzņēmējiem.

Par gada virzieniem tika noteikti: sociālais darbs, dizains, rakstveida un mutvārdu tulkošana. Šo programmu reflektantiem tiek piešķirti studiju maksas atvieglojumi. Pēc labas tradīcijas esam saglabājuši speciālās Baltijas Starptautiskās akadēmijas stipendijas teicamniekiem. Ir studiju maksas atvieglojumi tiem studentiem, kuri sesijā saņem augstākos vērtējumus, un vecāko klašu skolēnu konkursu uzvarētājiem, kurus rīkoja mūsu akadēmija. Studiju maksa šogad atkarībā no programmas svārstās no 875 līdz 1075 eiro semestrī.

Atgādinu, ka detalizētāk uzņemšanas noteikumi ir izklāstīti akadēmijas mājaslapā bsa.edu.lv sadaļā Uzņemšana. Dokumentus uzņemšanai var arī nosūtīt Uzņemšanas komisijai skenētā veidā uz [email protected] vai aizpildīt e-pieteikumu mājaslapā “Elektroniskā pieteikšanās studijām

Bildēs: Reflektantu uzņemšanu vada Uzņemšanas komisijas vadītāja Marina Lihušina. Pirmās reflektantes Darja Fonberga un Alisa Zenkina aizpilda testu uzņemšanai programmāDizains. BSA mācību ēka Lomonosova ielā 4, kur atrodas Uzņemšanas komisija.

Kristīnes Ļahovas fotogrāfijas.