STUDENTU GALERIJAS BiArt LABIE DARBI

• 2021. gada 22. novembris

Sekojot labām tradīcijām, Baltijas Starptautiskās akadēmijas studentu galerija BiArt kuratora Valentīna Daņiļenko vadībā ik gadu rīko Latvijas mākslinieku darbu labdarības izstādes slimnīcās un pansionātos. Šīs gleznas parasti tiek dāvinātas šīm iestādēm.

Šoruden līdzīgu labdarības akciju nolemts rīkot arī Latvijas Vēža centrā. Galeriju īpašnieku aicinājumam atsaucās 17 mākslinieki – Irina Trumpele, Jurijs Zujevs, Žanna Verdiņa, Jūlija Šveda un citi, kuri nolēma centram dāvināt trīs desmitus mākslas audeklu.

To vidū ir arī paša Latvijas Mākslinieku savienības biedra Valentīna Daņiļenko darbs. Viņam tika uzdots gleznas nogādāt Latvijas Vēža centrā. Pieņemot gleznas, centra pārstāvis Armands Siliņš atzīmēja, ka tās labvēlīgi ietekmēs pacientu noskaņojumu.

Attēlos: Studentu galerijas kurators Valentīns Daņiļenko nodod bildes Latvijas Vēža centra pārstāvim Armandam Siliņam. Bildes no izstādes kolekcijas.

Kristīnas Ļahovas foto un  fotoreprodukcijas.

BSA Preses birojs.