V. DANIĻENKO DARBI IR IZSTĀDĒ ALMATOS

• 2021. gada 16. novembris

Oktobra sākumā Kazahstānas dienvidu galvaspilsētā Almati tika atklāta starptautiskā mākslas izstāde “Silueta māksla”. Tajā piedalās mākslinieki no Kazahstānas, Gruzijas, Azerbaidžānas, Krievijas, Čehijas, Vācijas un citām valstīm.

Latviju pārstāv Marija Abdueva un mūsu Baltijas Starptautiskās akadēmijas studentu galerijas BiArt kurators, Latvijas Mākslinieku savienības biedrs Valentīns Daņiļenko. Izstādē apskatāmi divi V. Daņiļenko darbi – “Zieds” un “No Ādama un Ievas”, kas iepriekš bija izstādīti mūsu studentu galerijā.

Pirms tam Valentīna Daņiļenko darbi tika izstādīti Tallinā, Ļvovā, Sanktpēterburgā, Donskajā, Novosibirskā, Karagandā un citās ārvalstu pilsētās.

Un tagad Valentīns Daņiļenko gatavo starptautisku mākslas izstādi “Latvija – Kazahstāna” atklāšanai BSA. Tās atklāšana paredzēta 13.oktobrī plkst.14.00 ēkā Lomonosova ielā 1/4 207.kabinetā.

Attēlos: Izstādes atklāšana Almati. Mākslinieks Valentīns Daņiļenko. Izstādes “Silueta māksla” fragments ar Valentīna Daņiļenko darbiem.

Izstādes “Silueta māksla” orgkomitejas un Kristīnes Ļahovas foto.

BSA Preses birojs.