Valērijas Šuvalovas darbu izstāde

Valērijas Šuvalovas darbu izstāde

  • 2022. gada 13. jūlijs

Vecākās paaudzes rīdzinieki labi atceras talantīgās mākslinieces Valērijas Šuvalovas apbrīnojamos darbus, kura aizgāja mūžībā pirms divdesmit gadiem savu radošo spēku plaukumā. Viņi atceras viņas “balto”, “sarkano” un “melno” daiļrades periodus. Un mūsu BiArt studentu galerijas kurators Valentīns Daņiļenko nolēma iepazīstināt ar viņas darbiem arī savus laikabiedrus.

Viņa iniciatīvu atbalstīja Valērijas Šuvalovas māte Lidija un pazīstamais Rīgas kolekcionārs Anatolijs Hvoiņickis. Personālizstādei viņi atlasīja gleznas no savām kolekcijām. Un tagad tā priecē Baltijas Starptautiskās akadēmijas pasniedzējus, studentus un viesus.

Atklājot izstādi, BSA Senāta priekšsēdētājs Staņislavs Buka atzīmēja, ka patiesa māksla nenoveco un vienmēr atbalsojas skatītāju sirdīs.

Valērijas Šuvalovas māte sirsnīgi pateicās akadēmijas vadībai, studentu galerijas BiArt kuratoram Valentīnam Daņiļenko, kolekcionāram Anatolijam Hvoiņickim par šīs aizkustinošās izstādes organizēšanu, kas ļaus skatītājiem iepazīties ar viņas meitas darbiem.

Izstāde atrodas BSA mācību ēkā Lomonosova ielā 1/4 un būs apskatāma līdz jūlija beigām.

Bildēs: Valērijas Šuvalovas portrets. Staņislavs Buka, Valentīns Daņiļenko, Anatolijs Hvoiņickis atklāj izstādi. Senāta priekšsēdētājs Staņislavs Buka pasniedz BSA Pateicības rakstu Valērijas Šuvalovas mātei.

Vladimira Starkova fotogrāfijas.