Ziemas uzņemšana akadēmijā

Ziemas uzņemšana akadēmijā

  • 2022. gada 5. decembris

Mūsu akadēmijā ir izveidojusies tradīcija – veikt studentu uzņemšanu ziemā. Ziemas uzņemšana ļauj gan Latvijas, gan ārvalstu reflektantiem, kuriem mācību gada sākumā kādu iemeslu dēļ nebija laika iestāties BSA, pieteikties studijām. Ziemā viņi var iestāties jebkurā no akadēmijas akreditētajām programmām. Protams, viņu studijas ilgs par semestri ilgāk.

Mēs pajautājam uzņemšanas komisijas vadītāju Marinu Lihušinu pastāstīt, kā šogad notiek ziemas uzņemšana.

– “Kā vienmēr aktīvi ir ārvalstu reflektanti. Viņiem ir ilgāks dokumentu noformēšanas process, un viņi sāka sūtīt pieteikumus novembrī. Decembra sākumā jau saņemti vairāk nekā simts pieteikumu no reflektantiem no Kamerūnas, Nigērijas, Ēģiptes, Nepālas, Uzbekistānas un citām valstīm. Decembrī sākām pieņemt pieteikumus arī no Latvijas iedzīvotājiem. Šogad Kovids mums netraucē, un ar katru pretendentu varam sazināties personīgi, sniegt viņam konsultāciju”.

Ziemas uzņemšana ārzemniekiem ilgs līdz 15.decembrim, bet Latvijas iedzīvotājiem līdz 1.februārim. Atgādinu, ka detalizētāki uzņemšanas nosacījumi ir atrodami akadēmijas mājaslapa: bsa.edu.lv sadaļā “Uzņemšanas kārtība”. Dokumentus uzņemšanai var sūtīt arī Uzņemšanas komisijai skenētā veidā uz adresi: [email protected] vai [email protected], vai arī mājaslapā “E-pieteikums studijām” sadaļā.

Fotogrāfijās: BSA Uzņemšanas komisijas vadītāja Marina Lihušina. BSA ēka Lomonosova ielā 4, kuras pirmajā stāvā atrodas Uzņemšanas komisija.

Kristīnes Ļahovas  fotogrāfijas.