Studentu parlaments

Studentu gadi – tas nav tikai lekcijas, semināri, konferences, tas ir arī dzīve pilna ar komunikāciju, spilgtām emocijām un neaizmirstamiem iespaidiem. BSA Studentu Parlaments ir galvenais ārpusmācību dzīves organizators Akadēmijā.

Kas ir Studentu Parlaments?

Studentu Parlaments – pirmkārt, tā ir studentu pašpārvaldes institūcija, kas nodarbojas ne tikai ar kultūras pasākumu organizēšanu, bet arī ar studentu tiesību un interešu aizsardzību, kā arī viņu iniciatīvu atbalstu.
Šī ir organizācija, kas pastāv vienīgi biedru entuziasma dēļ, kuri paši izvirza mērķus, uzstāda uzdevumus, atrod veidus kā tos atrisināt un sasniegt vēlamos rezultātus.

 

Ko dod Studentu Parlaments?

• Personīgu un profesionālu izaugsmi;
• Interesantas iepazīšanās gan Akadēmijā, gan ārpus tās;
• Popularitāte studentu (un dažreiz arī pasniedzēju!) vidū;
• Pabalsti, lai saņemtu atlaides studijām;
• Un daudz ko citu!

Kā nokļūt Studentu Parlamentā?

1. Pirmkārt ir nepieciešams būt BSA studentam;
2. Vēlme aktīvi darboties Akadēmija;
3. Jebkurā dienā, jebkurā laikā, tu vari atnākt pats vai kopā ar draugiem Studentu Parlamenta 103. kabinetā Lomonosova ielā, 1 vai uzrakstīt mums uz ē-pastu: bsa.stud[email protected]
4. Jābūt atbildīgam, aktīvam un mērķtiecīgam.

Padomi abiturientiem no Studentu Parlamenta

Protams, mūsdienās, augstākās izglītības diploms – ir nepieciešamība. Bet, vai jūs zināt, kas ir vienlīdz svarīgi? Tās ir prasmes! Tev ir jābūt kompetentam profesionālam. Tāpēc vēlamies atzīmēt, ka, strādājot kopā ar mums BSA Studentu Parlamentā, tu iegūsi milzīgu pieredzi un daudz cita veida prasmes dažādās jomās: sākot no pasākumu vadības un organizēšanas, scenāriju rakstīšanas līdz interjera dizaina izveidošanas un vēl daudz ko citu!

Galvenais – izdari pareizu izvēli!
Gaidam visus BSA Studentu Parlamentā! (mums ir tēja un cepumiņi 😉 )