Tiešsaistes lekcijā “Banku bizness. Mūsdienu tendences (Kapitāls – Tehnoloģijas – Serviss – Cilvēcība, atbildība)”

Cien.studenti un pasniedzēji!

Aicinām jūs piedalīties tiešsaistes lekcijā “Banku bizness. Mūsdienu tendences (Kapitāls – Tehnoloģijas – Serviss – Cilvēcība, atbildība) ”, kas notiks 2020. gada 21.maijā plkst. 18.00 vietnē.

Lektors: Aleksejs Aleksandrovs – ekonomikas doktors, Starptautiskā menedžmenta institūta  Biznesa skolas profesors (Kijeva), Ukrainas Neatkarīgās banku asociācijas Privātbanku kluba prezidents, praktisks zinātnieks ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi banku sektorā: Private Banking, Individual Banking, SME, Digital banking.