Valsts kancelejas “Pareizie kursi”

Valsts kancelejas “Pareizie kursi”

  • 2023. gada 12. janvāris
  • Ziņas

Vai vēlies iesaistīties valstisku lēmumu pieņemšanā, bet nezini, ar ko sākt? Vai varbūt zini kādu, kurš interesējas par līdzdalības iespējām, bet vēl nav spēris pirmos soļus?

Piedalīties lēmumu pieņemšanas procesā valsts pārvaldē var ikviens Latvijas iedzīvotājs. Tomēr ne visi zina, kā to darīt. Valsts kanceleja aicina – piesakies tiešsaistes nodarbībai “Pareizie kursi” un sper pirmos soļus līdzdalībā!

“Pareizie kursi” palīdzēs uzņemt pareizo kursu un iepazīt līdzdalības iespēju klāstu – skaidri, saprotami, īsi un praktiski! Tās ir vienreizējas un interaktīvas 50 minūšu nodarbības iedzīvotājiem tiešsaistē, kas notiks no 2023. gada 16. līdz 31. janvārim. Kopā notiks desmit nodarbības, katrā no tām uzsvars likts uz sabiedrības līdzdalību citā nozarē, un iedzīvotāji var izvēlēties to tēmu, kas viņus visvairāk interesē, tostarp vide, aizsardzība, tieslietas, satiksme, veselība un citas tēmas.

Nodarbības vadīs lektore un komunikācijas eksperte Jana Bunkus. Katrā nodarbībā viesosies arī kāds vieslektors, starp kuriem būs arī Māra Sleja, Tomass Pildegovičs, Jānis Kronis, Kaspars Zālītis, Marita Lūse u. c.

Nodarbībā būs iespēja iepazīties arī ar praktiskiem piemēriem par to, kā iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesā valsts pārvaldes darbā, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem par līdzdalības iespējām konkrētās nozarēs.

Lai sasniegtu labu rezultātu, ir jārīkojas pareizi – pareiza pieeja sarežģīto padara saprotamu. Piesakies jau šodien! www.pareiziekursi.lv