X Starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Sabiedrības transformācija sociālo un humanitāro zinātņu jomā”

2021.gada 10.-11. decembrī

X Starptautiskā zinātniski praktiskā konference
“Sabiedrības transformācija sociālo un humanitāro zinātņu jomā”

Aicinām docētājus, doktorantus, maģistrantus un profesionāļus piedalīties X Starptautiskajā zinātniski praktiskajā konferencē “Sabiedrības transformācija sociālo un humanitāro zinātņu jomā”,* kas norisināsies 2021.gada 10.-11. decembrī. Konference notiks tiešsaistē (BigBlueButton).

Programma

Konferences ietvaros tiks organizētas šādas sekcijas:

1. Tiesību zinātnes;
  2. Ekonomika, finanses un grāmatvedība;
  3. Uzņēmējdarbība un vadība;
  4. Psiholoģija;
  5. Sociālais darbs un pedagoģija;
  6. Komunikāciju tehnoloģijas un tūrisms;
  7. Māksla un dizains;
  8. Reģionālā politika;
  9. Eiropas pētījumi;
  10. Audiovizuālais tulkojums un elektronisko plašsaziņas līdzekļu pieejamība: teorētiski un praktiski jautājumi;

Konferences darba valodas: latviešu, angļu un krievu.

Pēc konferences norises BSA mājas lapā tiks publicēts konferences materiālu krājums (e-ISBN). Publicēšanai konferences rakstu krājumā tiks pieņemti raksti, kas atbilst konferenču rakstu noformēšanas prasībām. Visus konferences rakstus recenzēs anonīmi recenzenti.

Lai piedalītos konferencē, līdz 2021. gada 6. decembrim jāiesniedz pieteikums.

Ja konferenču materiāli ir rakstīti kopā ar līdzautoru, pieteikumu, kā arī dokumentu, kas apliecina dalības maksas veikšanu (vai tā kopiju), iesniedz katrs no autoriem.

Raksts, kas noformēts atbilstoši izvirzītajām prasībām, jāiesniedz līdz 2021. gada 10. decembrim..

Rakstu, kā arī dokumentu, kas apstiprina maksājumu par dalību konference, jāiesniedz uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Raksta nosaukumā jābūt autora uzvārdam latīņu burtiem (piem. “Ivanovs”).

Maģistranti un doktoranti iesniedz rakstu, pievienojot zinātniskā vadītāja recenziju! Darbi, kas nav noformēti atbilstoši prasībām, netiks publicēti!

Katrs dokuments jānoformē atsevišķā failā, faila nosaukumā jānorāda uzvārds: Ivanovs-APPLICATION, Ivanovs - ARTICLE, Ivanovs - PARTICIPATION FEE.

Dalības maksa - 15 EUR.

Maksa BSA un augstskolu-līdzorganizatoru pasniedzējem, doktorantiem un maģistrantiem – 10 EUR

Rekvizīti:

SIA „BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA”
Reģ. № LV 40003101808
А/S Swedbank
Konts: LV68HABA0551003662871
SWIFT: HABALV22

Maksājumā mērķī ānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods (dzimšanas datums) un maksājuma mērķis – “Konference 10.-11.12.2021”.

Konferences koordinatori:

• BSA zinātniskā darba prorektors., prof. Vladislavs Volkovs Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Zinātnes prorektora palīgs, Mg.psych. Irina Ananiča +37167100234 (darba) Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
* Līdz 2019. gadam, ieskaitot, konferences nosaukums “Transformācijas procesi tiesību, reģionālas ekonomikas un ekonomiskas politikas jomās: aktuālās ekonomiski–politiskās un tiesiskās problēmas.”

Reģistrācijas anketa

Prasības konferenču materiālu noformēšanai (.pdf)

Piemērs (.docx)