Profesionālās prakses programma (Baltijas-Amerikas Brīvības fonds (BAFF))

Cien. studenti un nesenie akadēmijas absolventi!

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) aicina Jūs pieteikties Profesionālās prakses programmas stipendijai, kas paredz iespēju strādāt uzņēmumā vai institūtā ASV uz laiku no 8 mēnešiem līdz vienam gadam, saņemot pilna apmēra stipendiju.

Programmas dalībnieki dosies uz ASV, lai strādātu kopā ar vadošajiem ekspertiem kādā no Amerikas uzņēmumiem, pētniecības centriem vai nevalstiskajām organizācijām. Katram individuāli tiek piemeklēta prasmēm un pārstāvētajai nozarei atbilstoša prakses vieta un nodrošināts personalizēts atbalsts.

Programmas laikā dalībnieki saņem pilna apmēra stipendiju 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj visu nepieciešamo atbalstu:

• aviobiļeti uz prakses vietu ASV un atpakaļ;
  • obligāto veselības apdrošināšanu;
  • ASV vīzas nodevu;
  • dzīvesvietas un sadzīves izdevumus;
  • transporta izmaksas;
  • līdzekļus ikdienas tēriņiem.

Uz stipendiju var pretendēt bakalaura pilna laika pēdējā kursa studenti, maģistrantūras vai doktorantūras pilna laika studenti un nesenie absolventi. Dalība BAFF programmās ir bez maksas, stipendiātus izvēloties konkursa kārtībā.

Jau vairāk nekā 600 studentu no Baltijas valstīm ir ieguvuši iespēju praktizēties ASV uzņēmumos.

Piesakies līdz 31. oktobrim un dodies pieredzes apmaiņā.

Plašāks ieskats konkursa nosacījumos un pieteikšanās BAFF Prakses programmas stipendijai mājaslapā www.BalticAmericanFreedomFoundation.org

Kontaktinformācija:

Ilze Bembere,