Starptautiskajā personāla apmācības nedēļa (ISTW)

Dārgie kolēģi,

Kaukāza Universitāte (CU), Tbilisi, Gruzija aicina Jūs piedalīties pirmajā Starptautiskajā personāla apmācības nedēļā (ISTW), kura notiks 2023. gada 22.-26. maijā Tbilisi, Gruzijā.

Šī pasākuma galvenie mērķi ir paplašināt un nostiprināt sadarbību, apmainīties ar pieredzi internacionalizācijas jomā, veicināt sadarbības tīklu veidošanu un veidot jaunas partnerattiecības.

CU Starptautiskajā personāla apmācības nedēļā ir paredzēta administratīvajam un akadēmiskajam personālam (pasniegšanas nolūkos) no CU partneraugstskolām un augstākās izglītības iestādēm.

Kaukāza Universitāte ir arī mūsu partneris ERASMUS+ programmas ietvaros.

Starptautiskās personāla apmācības nedēļas laikā dalībniekiem būs unikāla iespēja iepazīties ar Gruzijas kultūru un vēsturi.

Starptautiskās personāla apmācības nedēļas darba valoda ir angļu.

Lai reģistrētos Starptautiskājai nedēļai, lūdzam līdz 2023. gada 15. martam aizpildīt PIETEIKUMA ANKETU.