Papildpakalpojumi

Papildpakalpojumi

CIENĪJAMIE ABSOLVENTI!

Jums ir iespēja, neizejot no mājām, noformēt bakalaura vai maģistra darbu iesniegšanai dekanātā atbilstoši visām prasībām.

Lai to izdarītu, ir jāievēro šādi nosacījumi:

 1. Saņemt darba vadītāja apstiprinājumu, ka darbs ir gatavs nodošanai un ieteicams aizstāvēšanai.
 2. Konvertēt darbu pdf formātā un nosūtīt to uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.* 

* šī ir bibliotēkas direktores personīgā e-pasta adrese, atšķirībā no oficiālā BMA pasta, tur viegli tiek saņemti jebkura lieluma faili , viņa vienmēr ir darbā, un ir diezgan ērti izmantot šo adresi.

 1. Ja darbā ir lapas, kas jāizdrukā krāsaini, norādiet lapu numurus. (krāsainas lapas var izdrukāt tikai tai kopijai, kas paliek katedrā). 
 2. Atsevišķiem failiem tiek nosūtīta
  1. titullapa latviešu valodā ar absolventa parakstu*
  2. akadēmiskā godīguma apstiprinājuma lapa ar jūsu parakstu*
  3. bankas apstiprinājums par samaksu par pakalpojumu.

* Titullapu un Akadēmiskā godīguma galvojumu PARAKSTĀM AR ZILU PILDSPALVU, skanējam vai fotografējam, skaitam kā krāsainu izdruku (0,40 € par lapu) 

Pakalpojuma izmaksas tiek aprēķinātas šādi:

Lappušu skaits jāreizina ar 0,07 eiro centiem (vienas lapas drukāšanas izmaksas) un jāreizina ar 2 (jo darbs tiek iesniegts divos eksemplāros), ja ir krāsainas lapasreiziniet katru lapu ar 0,40 un saņemtajai summai jāpieskaita 13 eiro 50 centi (13,50), kas ir cieto un spirālveida vāku, diska, uz kura tiks ierakstīts darbs, diska aploksne un tamlīdzīgi “sīkumi”.

 • Ja vēlaties iesiet ABUS eksemplārus cietajā vākā, tad 13.15 vietā jums vajadzētu pievienot 20.00 eiroun noteikti par to informēt vēstulē.