Auglīga sadarbība

Ar katru gadu zinātniskās un radošās saites starp mūsu Baltijas Starptautisko akadēmiju un Semjona Kuzneca vārdā nosaukto Harkivas Nacionālo ekonomikas universitāti kļūst stiprākas. Tās pasniedzējus arvien biežāk var satikt BSA auditorijās. Viņi lasa lekcijas, recenzē diplomdarbus, piedalās to pieņemšanā kā valsts komisijas ārzemju locekļi.

Viņu vidū ir arī profesore, starptautiskās ekonomikas un vadības katedras vadītāja Nadiia Proskurnina. Viņa ERASMUS+ programmas ietvaros nolasīja vairākas lekcijas ekonomikas un uzņēmējdarbības jomas studiju virzienu studentiem, vadīja vairākus maģistra darbus un piedalījās to aizstāvēšanā.

BSA ekonomikas un uzņēmējdarbības jomas studiju virzienu vadītājs, ekonomikas doktors Boriss Heimanis pateicās viesei par nozīmīgu ieguldījumu Baltijas Starptautiskās akadēmijas absolventu sagatavošanā un pauda pārliecību par turpmāku auglīgas sadarbības attīstību ar zinātniekiem no Semjona Kuzneca vārdā nosauktās Harkivas Nacionālās ekonomikas universitātes.

Fotogrāfijā: Boriss Heimanis un Nadiia Proskurnina apspriež augstskolu turpmākās sadarbības plānus.

Kristīnes Ļahovas fotogrāfija