Profesores no Bjalistokas lekcijas

Mūsu Baltijas Starptautiskās akadēmijas studiju virziena “Tiesību zinātne” juristiem ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Bjalistokas Universitātes Juridisko fakultāti. Tās pārstāvji nereti uzstājas BSA studentu priekšā.

Šonedēļ ERASMUS+ starptautiskās apmaiņas programmas ietvaros mūsu akadēmiju darba vizītē apmeklēja Bjalistokas Universitātes Juridiskās fakultātes Krimināltiesību un kriminoloģijas katedras vadītāja, profesore, Dr.iur. Kataržina Lažkovska.

Viņa nolasīja lekcijas par tēmu “Noziedzības attīstības virzieni Polijā”, kas izraisīja lielu studentu interesi. Viņi uzdeva profesorei virkni precizējošu jautājumu, uz kuriem saņēma izsmeļošas atbildes.

Vizītes gaitā mūsu akadēmijas studiju virziena “Tiesību zinātne” vadītāja Irina Gafta un profesore Kataržina Lažkovska pārrunāja iespējamos kopīgus projektus turpmākās sadarbības attīstībai.

Fotogrāfijā: studiju virziena “Tiesību zinātne” vadītāja Irina Gafta un profesore no Bjalistokas Kataržina Lažkovska ar BSA studentiem.

BSA preses biroja fotogrāfijas.