Studentu darbu vernisāža

Labu radošu dāvanu mūsu Baltijas Starptautiskās akadēmijas 30 gadu jubilejā sagatavojuši studiju virziena “Dizains” studenti. Viņi profesora Mihaila Kopeikina un studentu galerijas BiArt kuratora Valentīna Daņiļenko vadībā sagatavoja savu studentu darbu mākslas izstādi. Tajā apskatāmi aptuveni piecdesmit dažādi darbi, kuri tapuši Latvijā un plenērā Itālijā.

Atklājot izstādi, studiju virziena “Dizains”, kas ir sava veida dizaina skola, vadītājs, pazīstamais dizainers Mihails Kopeikins atzīmēja, ka akadēmijas pasniedzēju nodarbības studentiem nākušas par labu. Savos darbos viņi demonstrēja labas zināšanas zīmēšanā, grafikā, glezniecībā, kuras ir nepieciešamas, veidojot mūsdienīgu dizainu.

Apmierināts ar izstādi ir arī Latvijas Mākslinieku savienības biedrs Valentīns Daņiļenko. Īpaši viņu iepriecināja trešā kursa studenta Roberta Umbraško darbu kolekcija, kuru viņš piedāvāja apbalvot ar īpašu studentu galerijas BiArt diplomu.

Fotogrāfijās: Izstādi atklāj profesors Mihails Kopeikins, mākslinieks Valentīns Daņiļenko un studentes Evelīna Sevastjanova, Ksenija Bidzāne, Jekaterina Rastvorceva. Aleksandra Vasina “Koks pie jūras”. Itālijas Forenzas skati Elizavetas Jališevas attēlojumā.

Vladimira Starkova un Kristīnes Ļahovas fotogrāfijas.