Doktoranta no TURCIJAS atklātā lekcija

Daudz pozitīvas atsauksmes no Baltijas Starptautiskās akadēmijas studentiem un pasniedzējiem izraisīja doktoranta no Isparta University of Applied Science – Emre KÖKLÜ atklātā lekcija "Turcijas Republikas modernā politiskā sistēma". Viņš apmeklēja BSA ERASMUS+ programmas ietvaros.

Studiju virziena vadītājs, Baltijas Starptautiskās akadēmijas asociētais profesors –  Vladislavs Volkovs pēc lekcijas atzīmēja, ka studenti uzzināja daudz jauna un interesanta par Turcijas politisko sistēmu un tās biznesa attiecībām ar Eiropas Savienību.

Jaunā pētnieka no Turcijas vizīte sniedza vērtīgu ieguldījumu zinātnisko sakaru stiprināšanā starp mūsu akadēmiju un Isparta University of Applied Science, ar ko 2019. gadā mēs parakstījām sadarbības līgumu.

Fotogrāfijā: BSA asociētais profesors Vladislavs Volkovs, doktorants Tuna Emre KÖKLÜ un studente Çağdaş Türkoğlu no Isparta University of Applied Science. BSA valdes loceklis Valērijs Ņikiforovs un Isparta University of Applied Science rektors Ibrahims Dilers apstiprina sadarbības līgumu ar rokasspiedienu.