ERASMUS+ studenti iepazinās ar BSA

Pēc labas tradīcijas, mācību gada sākumā mūsu Baltijas Starptautiskajā Akadēmijā tiek rīkotas BSA iepazīšanas dienas studentiem, kuri pie mums ir ieradušies ERASMUS+ studentu apmaiņas programmas ietvaros. Šogad tajās piedalījās 19 studenti no Vācijas, Spānijas, Polijas, Turcijas un Francijas augstskolām.

Ārvalstu studentu kopsapulcē, BSA starptautiskās programmas koordinatore Viktorija Petļaka viesus iepazīstināja ar Baltijas Starptautiskās akadēmijas priekšrocībām un īpatnībām, un paziņoja, ka Akadēmija šogad svin savu 30 gadu jubileju. Studenti savukārt dalījās ar saviem plāniem par studijām BSA, aktīvi piedalījās mūsu akadēmijai veltītajā viktorīnā. Viņiem tika organizēta ekskursija pa BSA klasēm un izglītības centriem.

Fotogrāfijās: ERASMUS+ programmas koordinatore Viktorija Petļaka sveic ārvalstu studentus. Erasmus+ programmas dalībnieki. Starptautiskās programmas sekretāre Diāna Aļeksejeva pasniedz viesiem suvenīrus.

Foto: Kristine Ļahova.