BSA pirmkursnieku dienas

Pēc tradīcijas jaunais mācību gads mūsu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā sākās ar Pirmkursnieku dienām. Tos atklāja BSA pirmkursnieku kopsapulce, kurā piedalījās izglītības programmu un virzienu vadītāji.

BSA Starptautisko attiecību prorektore Inta Buka, Uzņemšanas komisijas vadītāja Marina Ļihušina, zinātniskā darba prorektors Vladislavs Volkovs, “Ekonomikas un finanšu” virziena vadītājs Boriss Heimanis, “Tiesību zinātnes” virziena vadītāja Irina Cvetkova apsveica pirmkursniekus ar jaunā akadēmiska gada sākšanu. Viņi iepazīstināja studentus ar mūsu akadēmijas iespējām un īpatnībām un novēlēja radošu un atbildīgu pieeju izvēlēto specialitāšu apguvē.

Pēc tikšanās pirmkursnieki piedalījās ekskursijā pa akadēmiju. Un BSA ir ko parādīt viņiem! Tie ir mūsdienīgi mācību kabineti, bibliotēka, izglītības centri, datorklases, studentu mākslas galerija un Vladimira Visocka muzejs.

Kā pēc ekskursijas atzīmēja pirmā kursa students Jevgeņijs Meistruks: pirmā iepazīšanās ar akadēmiju, sirsnīgā pasniedzēju sagaidīšana pārliecināja viņu, ka viņš ir izvēlējies pareizo vietu studijām.

Fotogrāfijā: Starptautisko attiecību prorektore Inta Buka. BSA pirmkursnieki.

Fotogrāfijas autors: Kristīne Ļahova.