BSA absolventu ziemas svētki

Šis februāris vēl ilgi paliks Baltijas Starptautiskās akadēmijas 177 absolventu atmiņā. Tie ir jaunie un kvalificēti juristi un psihologi, sociālie darbinieki un dizaineri, tūrisma biznesa vadītāji un finansisti. Svētku atmosfērā viņiem tika piešķirti BSA bakalaura un maģistra diplomi.

Ziemas izlaidumā bija tik daudz absolventu, ka tika nolemts pavadīt divus absolvēšanas vakarus. Un abi izlaidumi kļuva par svētkiem diplomu īpašniekiem. Bija spilgti ziedi, skanēja mūzika, un skanēja apsveikumi.

Pēdējā izlaiduma tika pagodināti advokāti un tūrisma biznesa speciālisti. Diplomus viņiem atdeva izglītības virziena “Tiesību zinātne” vadītāja Irina Cvetkova un Asociētā profesore Marina Gunara, kura nopelnīja autoritāti tūrisma biznesā sfērā Latvijā un ārvalstīs. Viņi apsveica studentus un novēlēja, lai tie attaisnotu Baltijas starptautiskās akadēmijas absolventu titulu.

Fotogrāfijās: fotogrāfija atmiņai. BSA studenti pateicas saviem mentoriem – Marinai Gunarei un Aļonai Rogale-Homikai. Bakalaurs Jans Šumakovs ar godu attaisnoja savu vecāku cerības.

BSA absolventu fotogrāfija.