Politoloģes no Rumānijas izglītojošās lekcijas

Mūsu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā ERASMUS+ starptautiskās apmaiņas programmas ietvaros viesojās politoloģijas doktore, lektore no Titu Maiorescu Universitu in Bucharest Oana Branda. Viņa iepazinās ar BSA studiju virziena “Eiropas studijas” programmām un nolasīja lekcijas, kuras augsti novērtēja topošie politologi.

BSA studentu vidū lielu interesi izraisīja izglītojošā lekcija par Rumānijas ārpolitikas un drošības politikas specifiku. Arī lekcija “Sajūta un jūtīgums mūsdienu starptautiskajās attiecībās” saturēja daudz jaunas un noderīgas informācijas.

Kā uzskata studiju virziena “Eiropas studijas” vadītājs, BSA asociētais profesors Vladislavs Volkovs, šīs lekcijas ne tikai paplašinās studentu redzesloku, bet arī palielinās viņu interesi par Rumāniju un tās lomu Eiropas Savienībā.

Fotogrāfijā: BSA zinātniskā darba prorektors Vladislavs Volkovs iepazīstina studentus ar politoloģi no Bukarestes Oanu Brandu.