Studentu no Šauļiem fotoizstāde

Mūsu Baltijas Starptautisko akadēmiju un Šauļu Valsts koledžu saista draudzības saites uz ilgtermiņa sadarbības līguma pamata. Šīs koledžas pārstāvji vienmēr ir gaidīti viesi Rīgā, bet BSA pasniedzēji un studenti Šauļos.

Viena no jaunām radošās sadarbības formām ir mākslas izstāžu apmaiņa. Februārī mūsu BiArt studentu galerija Šauļos eksponēja rīdzinieces Marijas Matvejevas gleznas, bet aprīļa sākumā delegācija no Šauļiem atveda uz akadēmiju koledžas studentu mākslas fotogrāfiju izstādi. Turklāt tās atklāšanā viņi nodemonstrēja performanci par brīvības lomu un nozīmi jauniešu dzīvē.

Atklājot izstādi, Lietuvas delegācijas vadītāja, Šauļu koledžas kvalitātes vadības pārstāve Silva Adomavičiene sirsnīgi pateicās mūsu akadēmijai un BiArt studentu galerijai par sirsnīgo uzņemšanu un atzīmēja, ka šī ekspozīcija palīdzēs BSA studentiem labāk izprast Šauļu studentu iekšējo pasauli.

Fotogrāfijās: BiArt studentu galerijas kurators Valentīns Daņiļenko un viešņa no Šauļiem Silva Adomavičiene atklāj studentu izstādi. Performances FREEDOM dalībnieki. Pie izstādes ekspozīcijas.

Kristīnes Ļahovas fotogrāfijas