Lielā BiArt pavasara izstāde

Lielu interesi mūsu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā izraisīja tradicionālā Lielā pavasara tēlotājmākslas izstāde, kuru organizēja BiArt studentu galerija. Trijos stāvos tiek prezentētas vairāk nekā simts visdažādākās pēc tematikas un izpildījuma gleznas, kuru autori ir no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Kazahstānas. Viņu vidū ir daudz pazīstamu vārdu – Edgars Miķelsons, Nukzars Paksadze, Babkens Stepanjans, Vladimirs Pavlovs, Aļona Savjuka, Irina Trumpele. Ekspozīciju labi papildina fotomeistaru Vladimira Starkova, Jūlijas Švedas, Georgija Aļeksikova darbi.

Mūs priecē mūsu studentu galerijas augošā popularitāte, atklājot izstādi, atzīmēja tās pastāvīgais kurators, Latvijas Mākslinieku savienības biedrs Valentīns Daņiļenko. Mūsu galerijā prot novērtēt gan atzītu meistaru, gan iesācēju daiļradi.

Par to liecināja arī izstādes laureātu diplomu pasniegšana. Par tiem kļuva jau pazīstamās mākslinieces Nadežda Koļesņikova un Gitana Kaltemene, kā arī astoņgadīgā Aiša Abdujeva, mūsu studentu galerijas atklājums.

Izstāde atrodas BSA ēkā Lomonosova ielā 1/4 un būs apskatāma līdz 8. maijam.

Fotogrāfijās: Izstādes atklāšana. Valentīns Daņiļenko pasniedz izstādes laureāta diplomu jaunajai Aišai Abdujevai. Pirmie mākslas cienītāji pie Babkena Stepanjana gleznas.

Vladimira Starkova fotogrāfijas.