Tūrisma speciālisti dalās ar pieredzi

Mūsu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, sagatavojot speciālistus tūrisma un viesnīcu biznesa jomā, aktīvi tiek izmantota starptautiskā apmaiņas programma ERASMUS+. BSA studenti papildina savas zināšanas tūrisma centros ārzemēs. Arī mūsu akadēmijā nereti viesojas ārvalstu speciālisti tūrisma jomā. Arī aprīlī vieslekcijas nolasīja tūrisma speciālisti no Čehijas un Turcijas.

University College Prague asociētais profesors Irži Zeleņi nolasīja saturīgu lekciju par čehu alus tēla lomu Prāgas kā tūrisma galamērķa popularizēšanā. Mardin Artuklu University asociētais profesors Sehmus Aikol savu runu veltīja tūristu uzvedības teorijas analīzei, pamatojoties uz Turcijas pieredzi.

Tūrisma un viesmīlības vadības un komunikācijas vadības izklaides un atpūtas industrijā programmu direktore, BSA profesore Žanna Caurkubule pozitīvi novērtēja vieslekcijas un atzīmēja, ka tās dos savu ieguldījumu BSA studentu redzesloka paplašināšanā.

Fotogrāfijā: BSA viesi asociētie profesori (no kreisās puses uz labo) Irži Zeleņi un Sehmus Aikol.

Diānas Aleksejevas fotogrāfija.