Studentu galerijas BiArt izstāde Šauļos

Šogad mūsu studentu galerijas BiArt radošie sakari ar Šauļu mācību iestādēm ir ievērojami nostiprinājušies. Februārī tā kopā ar lietuviešiem organizēja latviešu mākslinieces Marijas Matvejevas darbu personālizstādi Šauļu Valsts koledžā. Aprīlī ar mūsu studentu galerijas un tās vadītāja, Latvijas Mākslinieku savienības biedra Valentīna Daņiļenko palīdzību mūsu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā norīsīnājās šīs koledžas studentu darbu fotoizstāde.

Maijā pēc lietuviešu uzaicinājuma Šauļu Valsts koledžā un Šauļu Universitātē tika atklātas Aļonas Savjukas darbu izstādes, kura iepriekš tos eksponēja BSA. Pēc lietuviešu draugu lūguma viņa, tāpat kā agrāk akadēmijā, novadīja austrumu glezniecības meistarklasi un uzdāvināja vienu no savām gleznām Šauļu universitātei.

Šauļu Valsts koledžas vadības pārstāve Silvija Adomavičiene atzīmēja, ka šī meistarklase paliks ilgu laiku tās dalībnieku atmiņā, jo tā palīdzēja viņiem atklāt jaunu skatījumu uz austrumu glezniecību un savām radošajām spējām. Viņa pateicās Aļonai Savjukai un Valentīnam Daņiļenko par informatīvās un iespaidīgās izstādes organizēšanu.

Fotogrāfijās: Izstādes atklāšana Šauļos. Aļona Savjuka un Silvija Adomavičiene atlasa darbus labdarības akcijai. Austrumu glezniecības meistarklases dalībnieki.

Silvijas Adomavičienes fotogrāfijas.