Lieli svētki “Sudraba universitātē”

Svinīgā svētku gaisotnē noslēdzās otrais mācību gads “Sudraba universitātē”, kas tika izveidots kā labdarības projekts mūsu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā.

BSA Senāta priekšsēdētājs Staņislavs Buka un projekta koordinatore, profesore Oksana Fiļina silti un sirsnīgi apsveica klausītājus mācību gada noslēgumā un novēlēja viņiem arī turpmāk nezaudēt sakarus ar “Sudraba universitāti”, kurš ne tikai paplašina redzesloku, bet arī rosina interesi par pašmācību padziļināšanu.

Visiem klausītājiem tika pasniegti sertifikāti, bet pasniedzējiem – BSA pateicības par lekciju lasīšanu “Sudraba universitātē”. Ar labiem sveiciena vārdiem klātesošos uzrunāja dzejnieks Aleksandrs Semovs un bards Jurijs Tihomirovs. Vladimira Visocka centra-muzeja vadītāja Olga Noginova aicināja klausītājus apmeklēt muzeju arī pēc mācību gada noslēguma.

Universitātes klausītāji savās uzrunās pateicās akadēmijai, tās pasniedzējiem par iespēju bez maksas papildināt zināšanas par aktuālām tēmām.

Fotogrāfijās: BSA Senāta priekšsēdētājs Staņislavs Buka un projekta koordinatore Oksana Fiļina apsveic klausītāju ar mācību gada noslēgumu. Sudraba universitātesotrā kursa klausītāji. Klausītājus sveicina dzejnieks Aleksandrs Semovs.

Vladimira Starkova un Kristīnes Ļahovas fotogrāfijas.