Studentu galerijas BiArt “Krāsu pasaule”

Mūsu Baltijas Starptautiskās akadēmijas studentu, pasniedzēju un viesu lielu interesi izraisīja tradicionālā izstāde “Krāsu pasaule”, kuru organizēja studentu galerija “BiArt”. Tas patiešām ir dažādu krāsu, tēmu, formātu, stilu, izpildījuma tehniku, skatījumu uz apkārtējo pasauli feerija.

Šogad skatītājiem vairāk nekā simts darbus prezentēja 82 mākslinieki un fotomeistari no Latvijas, Lietuvas, Ukrainas un Korejas. Viņu vidū ir tādi pazīstami mākslinieki kā Edgars Miķelsons, Nikolajs Krivošeins, Nukzars Paksadze, Valentīns Daņiļenko, Vladimirs Pavlovs un citi. Gandrīz puse dalībnieku ir šīs izstādes debitanti. Jaunākajai no viņām, Džannai Zalmanei no studijas “Krāsu deja”, ir tikai septiņi gadi. Bet astoņus gadus vecā Aiša Abdujeva šajā izstādē piedalās otro reizi.

Krāsainas reālistiskas un abstraktas gleznas labi papildina mākslinieciskās fotogrāfijas, kuru autori ir Jevgēnija Pugina, Kristīne Ļahova, Vladimirs Starkovs un Emma Dženifera no Korejas, kuras darbs tika apbalvots ar diplomu par veiksmīgu debiju. Tāds pats diploms par debiju glezniecībā tika pasniegts Guntaram Sviķim. Aljona Savjuka saņēma diplomu par īpašu rokrakstu zīmēšanā, bet Anatolijam Borodkinam tika pasniegts diploms par meistarību akvarelī.

Atklājot izstādi, studentu galerijas BiArt koordinators, Latvijas Mākslinieku savienības biedrs Valentīns Daņiļenko sirsnīgi sveica māksliniekus, novēlēja jaunus radošus panākumus un pasniedza izstādes dalībnieku sertifikātus.

Izstāde atrodas BSA ēkā Lomonosova ielā 1/4 un būs apskatāma līdz 7. jūlijam.

Fotogrāfijās: Izstādes atklāšana. Jaunākā dalībniece Džanna Zalmane apsveic galerijas koordinatoru Valentīnu Daņiļenko. Aljonas Savjukas zīmējums.

Vladimira Starkova un Kristīnes Ļahovas fotogrāfijas.