Koledža dalās pieredzē

Pagājušajā nedēļā Grāmatvedības un finanšu koledža ERASMUS+ starptautiskās apmaiņas programmas ietvaros uzņēma Panevēžas koledžas/Lietišķo zinātņu universitātes studentus. Tie noklausījās lekciju ciklu, iepazinās ar koledžas studiju programmu, BSA Centrālās zinātniskās bibliotēkas fondiem, apmeklēja studentu galerijas BiArt izstādi “Krāsu pasaule”.

Informatīvas lekcijas studentiem no Lietuvas nolasīja docentes Angelina Tjurina, Laila Kelmere, lektore Renāte Indrika. Tās bija veltītas grāmatvedības, finanšu un nodokļu uzskaites īpatnībām Latvijā. Ar interesi tika sagaidītas arī lekcijas par uzņēmējdarbības regulēšanu un digitālo mārketingu.

Fotogrāfijās: studentu grupa no Panevēžas. Lekciju lasa docente Angelina Tjurina. Studenti no Lietuvas iepazīstas ar BSA Centrālās zinātniskās bibliotēkas fondiem.

Kristīnes Ļahovas fotogrāfijas.