Apsveicam virzienu “Viesnīcu un restorānu servisa un tūrisma un atpūtas organizācija” ar ANO Pasaules Tūrisma Organizācijas (UNWTO) TedQual akreditāciju uz laiku līdz 2026. gadam!

TedQual akreditācija ir nepieciešama jebkurai universitātei ne tikai prestižam vai komerciāliem panākumiem. TedQual sertifikāta iegūšana ļauj Baltijas Starptautiskajai akadēmijai kļūt par vienu no globālās izglītības kopienas dalībniekiem, kurā ietilpst vadošās izglītības iestādes, kas specializējas tūrisma nozarē. Tikai 19 ES augstskolas (no tām 2 Baltijas valstīs un Ziemeļvalstīs) ir akreditētas TedQual.