Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs aicina iesniegt projektu pieteikumus 2024. gada projektu konkursa 2. kārtā.

Projekti var tikt atbalstīti sekojošos finansēšanas virzienos:

• Baltica Germanica un Innovativa - atbalsta projektus, kuros zinātniskā sadarbības projekta pamatā konceptuāli tiek ietvertas Baltijas valstu un Vācijas attiecības pagātnē, tagadnē vai nākotnē vai kuri paredzēti Baltijas valstu un Vācijas augstskolu sadarbības īstenošanai īpaši inovatīvos un uz pielietojumu orientētos pētniecības veidos. Viena projekta īstenošanai piešķir finansējumu līdz 10 000 €.
  • Internacionalizācija un akadēmiskā apmaiņa - atbalsta studiju internacionalizāciju un sadarbības apmaiņas stiprināšanu augstākās izglītības jomā starp Vāciju un Baltijas valstīm. Viena projekta īstenošanai piešķir finansējumu līdz 5 000 €.
  • Atbalsts sadarbības uzsākšanai - atbalstīta projektus sadarbības uzsākšanai starp Vācijas un Baltijas valstu augstākās izglītības iestādēm vai zinātniskajām institūcijām. Viena projekta īstenošanai piešķir finansējumu līdz 2 500 €.

Projektu iesniegšanas termiņš ir 15.03.2024.: projekta īstenošanas laiks 01.06.2024. - 15.11.2024.

Plašāka informācija par projektu konkursu pielikumā un Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja mājas lapas sadaļā “Projekti”:

Projektu pieteicējus aicinām piedalīties vebināros par projektu pieteikumu sagatavošanu:

• 22. februārī plkst. 15.00 tiešsaistē platformā Zoom.

Pasākuma valoda: angļu

Reģistrācija dalībai pasākumā

• 28. februārī plkst. 15.00 tiešsaistē platformā Zoom.

Pasākuma valoda: latviešu

Reģistrācija dalībai pasākumā