Tiesas procesa izspēle cilvēktiesībās

Tiesību zinātņu studenti no visām Latvijas augstskolām tiek aicināti piedalīties Tiesas procesa izspēle cilvēktiesībās, kas norisināsies līdz 2024.gada 27.aprīlim.

Komandu pieteikums jāiesniedz līdz 05. martam, piesakot to | google aptaujas formā divu vai trīs dalībnieku sastāvā. Komandas var pieteikt gan augstskolās studējošie, gan 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmās jeb koledžās studējošie.

Rakstiskajiem darbiem jeb pozīcijām komandas var izmantot jau sagatavotu kāzusa risināšanas veidni.

Rakstiskie darbi jāiesniedz līdz 14. aprīlim, savukārt 27. aprīlī Tiesībsarga biroja telpās notiks mutvārdu izspēle, bet tās fināls, kā ierasts, Satversmes tiesas zālē.

Informācija par izspēli tiks atjaunota arī tiesībsarga Facebook kontā.

Jautājumi sūtītami uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..