Tiesībsarga pētījums

Aicinām piedalīties Latvijas Republikas mēroga pētījumā par seksuālās uzmākšanās pieredzi Latvijas augstākās izglītības mācību iestādēs. Pētījumu īsteno Tiesībsarga birojs, sadarbībā ar pētījumu kompāniju Berg Research un Latvijas Studentu Apvienību. Pētījuma mērķis ir veikt rūpīgu izpēti par seksuālās uzmākšanās gadījumiem Latvijas augstākās izglītības iestādēs, ņemot vērā sabiedrības reakciju par 2024. gada sākumā publiskoto informāciju par seksuālās uzmākšanās epizodēm Latvijas augstskolās.

Dalība šajā pētījumā ļaus iegūt vērtīgus datus par patieso situāciju un sniegt būtisku ieguldījumu, veidojot drošu un cieņpilnu studiju vidi augstākās izglītības iestādēs.

Pētījumā aptauja ir pieejama latviešu un angļu valodā, un tās aizpilde aizņems aptuveni 5 līdz 15 minūtes. Aptauja garantē respondentu anonimitāti un konfidencialitāti, iegūtie dati tiks analizēti tikai apkopotā veidā.

Jūsu sadarbība un atbalsts ir būtisks solis drošākas akadēmiskās vides veidošanā!

Pētījuma saite: https://ej.uz/Tiesibsarga_aptauja
Aptauju lūdzam aizpildīt līdz šī gada 23. septembrim.