BSA tiesību zinātnieku darba vizīte Paņevežā

Aizritējusi BSA virziena “Tiesību zinātnes” vadītājas I.Cvetkovas, tiesību zinātnieku T.Jurkevičas un A.Gabrielyan darba vizīte Paņevežas koledžā ERASMUS+ programmas ietvaros. Viņi iepazinās ne vien ar koledžas sociālo zinātņu programmām, bet arī ar biomedicīnas un tehnoloģiskas fakultātes laboratorijām, un nolasīja vairākas aktuālas lekcijas.

Docents, dr.iur. Armen Gabrielyan prezentēja lekciju ciklu par eitanāziju, as.profesore dr.iur. Tatjana Jurkeviča nolasīja lekcijas par elektroniskajiem pierādījumiem civilprocesā, bet docente Irina Cvetkova iepazinusi studentus ar maksātnespējas procesu Eiropas valstīs. Lekcijas izraisīja lielu interesi no koledžas studentu puses.

Draudzīgās tikšanās laikā, ar kolēģiem Paņevežas koledžas direktors dr.Gediminas Sargūnas atzīmēja abu augstskolu sadarbības nozīmīgumu, un laipni aicināja BSA tiesību zinātniekus uz starptautisku konferenci, kas notiks Paņeveža koledžā jau oktobrī.