Izsludināta pieteikšanās Prof. K. Čakstes civiltiesību izspēlei

Izsludināta pieteikšanās Prof. K. Čakstes civiltiesību izspēlei

Tiesību zinātņu studenti no visām Latvijas augstskolām tiek aicināti piedalīties ceturtajā Prof. K. Čakstes civiltiesību izspēlē, kas norisināsies 2023. gada 14. un 15. aprīlī. Būsim pateicīgi, ja informēsiet studentus par iespēju piedalīties Prof. K. Čakstes civiltiesību izspēlē!

Jau ceturto gadu norisināsies nacionālā tiesu izspēle civiltiesībās, ko organizē Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte sadarbībā ar Latvijas Republikas Augstāko tiesu, Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģiju, SIA “Jāņa Kārkliņa zvērinātu advokātu birojs”, ZAB COBALT SIA, ZAB Eversheds Sutherland Bitāns SIA, zvērinātu advokātu birojs “Rode un partneri” PS, TGS Baltic zvērinātu advokātu birojs SIA, kā arī atbalstītājiem – Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti un akadēmisko vienību “Austrums”.

Komandu pieteikums un precizējošie jautājumi jāiesniedz līdz 12. martam, sūtot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Abu pušu rakstveida daļas pozīcijas līdz 26. martam jānosūta elektroniski uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Izspēles kāzuss, nolikums, pieteikuma forma šeit: https://bit.ly/iv-civiltiesibu-izspele

Aicinām sekot aktualitātēm izspēles Facebook lapā: https://www.facebook.com/cakstes.izspele un Instagram kontā https://www.instagram.com/cakstes.izspele/