LKA konference

Laipni lūdzam uz Latvijas Koledžu asociācijas rīkoto koledžu studentu zinātniski pētniecisko darbu un inovatīvo risinājumu konferenci “Izglītība. Izaugsme. Ilgtspēja”.

2023. gada 30. martā tiekamies tiešsaistē ZOOM platformā (laikā no plkst. 10.00 - 16.00) https://us06web.zoom.us/j/83167786762?pwd=VEZLY3BkNGJCTm8vL1F5K2I5TE1rdz09

Darba valoda - latviešu. Konferencē katrs studējošais (koledžas absolvents) uzstājas ar ziņojumu un prezentāciju (7-10 min.). Pēc darbu prezentēšanas tiek izvērsta kopīga diskusija, kurā aicināti piedalīties konferences dalībnieki, klausītāji un/vai pieaicinātie attiecīgo nozaru profesionāļi. Konferences dalībnieks (ziņojuma autors) saņems sertifikātu par piedalīšanos studentu pētnieciskajā konferencē, kā arī viņa raksts tiks publicēts konferences rakstu krājumā. Raksti iesniedzami elektroniski asociācijas sekretariātā (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) pirms konferences – laikā no 2023.gada 20. marta līdz 30. martam.

Programma (.pdf)