Brauciens uz Ventspils pilsētu

erasmus  bsa university logo sm 1 travel

Cienījamie studenti!

Aicinām Jūs vienas dienas braucienā uz Ventspils pilsētu ar Zinātnes centra VIZIUM apmeklējumu!

Ventspils ir ievērojama ar harmonisku modernas ostas, inovatīvu ražotņu un skaistas pludmales līdzāspastāvēšanu, kas jau kopš 1999. gada ir ar Zilo karogu, kas liecina par to, ka pludmale ir labiekārtota, tīra un droša.

26.marts

08:30

Pulcēšanās stāvlaukumā pie Rimi, Lomonosova ielā 4

08:45

Izbraukšana no Rīgas

11:45

Ierašanās Zinātnes centrā VIZIUM. “VIZIUM” ir kā nākotnes pilsēta, kurā vairāk nekā 80 interaktīvi un izglītojoši eksponāti, tostarp radošās darbnīcas un zinātnes šovi, sniedz aizraujošu veidu, kā iepazīt zinātni, par tādām tēmām kā fizika un matemātika, modernās tehnoloģijas un programmēšana, veselīgs dzīvesveids, cilvēka un sevis izzināšana, ģeogrāfija u.c.

12:00

Izrādes sākums. Izrāde beidzas pulksten 12:30. Brīvais laiks Centrā VIZIUM.

Pusdienas kafejnīcā VIZIUM

14:30

Izbraukšana no Centra VIZIUM un pastaiga pa promenādi. Pludmales apmeklējums. Nav iespējams palikt vienaldzīgam pret Ventspili. Tās ielās var redzēt krāsainas govis, kas kāpj pat uz laternu stabiem. Ielas, parkus, dārzu skvērus un daudzstāvu daudzdzīvokļu māju pagalmus rotā neparastas ziedu skulptūras, kompozīcijas un puķu dobes, kas zied pat karstākajās vasaras dienās.

17:00

Izbraukšana no pilsētas

Atgriešanās Rīgā

Ekskursijas cena VISS IEKĻAUTS – 20 EUR studentiem un darbiniekiem

Cenā ietilpst:

• 30 vietu autobuss;
  • gids (angļu valodā visa ceļojuma garumā);
  • pusdienas Centrā VIZIUM;
  • ieejas biļete (ņemiet līdzi ISIC).

Ja vēlaties piedalīties, lūdzam reģistrēties līdz 23.03.2023, aizpildot pieteikuma anketu

un pārskaitiet 20 EUR uz akadēmijas bankas kontu:

SIA “Baltijas Starptautiskā Akadēmija”

Reg. Nr. 40003101808

AS “Swedbank”

SWIFT kods HABALV22

Konta IBAN: LV68HABA0551003662871

Maksājuma mērķis: Ekskursija uz Ventspili

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.