Izsaukums paust savu māksliniecisko izteiksmi

Cienījamie Studenti,

ELIA komanda organizē atklātu izsaukumu BSA Dizaina fakultātes studentiem un absolventiem, kas vēlas paust savu māksliniecisko izteiksmi. Tiek laipni gaidīti dažādi mākslas žanri, piemēram, fotogrāfija, glezniecība, skulptūra, arhitektūra un citi. Sūtot savus mākslas darbus, pārliecinieties, ka norādāt mākslinieku, darbu, institūciju un informāciju par darbu un autoru, lai saņemtu atbilstošu atzīšanu. Nosūtot savu darbu, Jūs dodat atļauju ELIA publikācijām tādās vietās kā sociālie tīkli un tīmekļa vietnes, tādējādi ļaujot globālai auditorijai apskatīt Jūsu darbu. ELIA mērķis ir izstādīt studentu radītos, apbrīnojamos un inovatīvos darbus sociālajos tīklos un tīmekļa platformās. Mākslas darbus var iesniegt, nosūtot tos pa e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..