Apvieno darbu ar studijām! Darbs Rīgā, Baldonē, Salaspilī.

Aicinām darbā animatorus(res), pasaku stāstniekus(ces) – angļu valodas skolotājus darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem!
Ko mēs piedāvājam?
  • Piedāvājam darbu pirmsskolās visā Rīgā, Pierīgā, Baldonē un Salaspilī.
  • Nepilnu darba slodzi no 2-5 darba dienām (2-8 stundām nedēļā), ko parasti cenšamies pielāgot individuāli Tavām iespējām.
  • Pārsvarā tas ir darbs no plkst. 15.00 līdz 18.00.
  • Ceturtdienas un piektdienas rītus kopā ar komandu veltam sagatavošanās darbam nākamajai nedēļai.
  • Atkarībā no darba stundām vidēji 100-400 EUR mēnesī.

Ko mēs vēlamies no Tevis?

• Labas angļu sarunvalodas prasmes;
  • Vēlmi mācīties un darboties no sirds;
  • Atbildības sajūtu pret darbu un kolēģiem;
  • Erasmus studenti arī ir laipni lūgti pieteikties.
Lai palīdzētu Tev kļūt par lielisku profesionāli darbā ar bērniem pirmsskolā, mēs nodrošinām mācību materiālus, emocionālo atbalstu darba nedēļas garumā, ka arī vismaz reizi nedēļā tiekoties ar visu komandu, jo lielu atbalstu sniedz tieši komandā, kas vienmēr rod risinājumus dažādām situācijām. Papildus pilnveidosi komunikāciju, uzstāšanās un laika plānošanas prasmes, stresa vadību, un iemācīsies strādāt Google darba vidē.

Sūti savu CV uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Elektroniski sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākošajai atlases kārtai. Uzziniet vairāk mūsu mājaslapā: www.vs.edu.lv.
Jūsu iesniegtie dati tiks apstrādāti un aizsargāti atbilstoši Vispārīgai datu aizsardzības regulai (ES regula 2016/679).