VAKANCE: Reklāmas menedžera asistents

Par mums:
Mēs esam dinamiski augošs reklāmas uzņēmums, kas novērtē komandu un tiecas pēc izcilības.
Mūsu misija ir radīt izcilas reklāmas kampaņas un noteikt jaunus standartus nozarē.

Pienākumi:
• Palīdzēt menedžerim vadītājam kampaņu vadīšanā;
• Mijiedarbība ar klientiem un partneriem, nodrošinot operatīvu informācijas apmaiņu;
• Piedalīšanās prezentāciju un citu reklāmas pasākumu materiālu sagatavošanā;
• Uzdevumu izpildes termiņu ievērošana un sniegto pakalpojumu kvalitātes nodrošināšana;
• Mijiedarbība ar klientiem un partneriem.

Prasības:
• Valodu zināšanas: latviešu un krievu;
• Pieredze darbā ar Microsoft Office programmām (Word, Excel, PowerPoint);
• Vēlme attīstīties un mācīties reklāmas jomā;
• Atbildība, komunikācijas prasmes un orientācija uz rezultātu.

Mēs piedāvājam:
• Konkurētspējīgu atalgojumu (iespējama arī prakses iziešana);
• Profesionālās izaugsmes un karjeras izaugsmes iespēju;
• Draudzīgu kolektīvu un komfortablus darba apstākļus.

Kā pieteikties:
Ja esi gatavs pievienoties mūsu komandai, sūti savu CV uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēs izskatīsim katru kandidātu un sazināsimies ar Jums pēc iespējas ātrāk! 😊